MBR41H100CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR41H
MBR41H100CT Hakkında
MBR41H100CT, onsemi tarafından üretilen TO-220 paketli Schottky diyot dizi komponentdir. Tek çift ortak katot konfigürasyonuna sahip bu komponentin maksimum ters voltajı 100V, ortalama doğrultulmuş akımı her diyot başına 20A'dir. 800mV ileri gerilim düşüşü ile 20A akımda çalışabilen bu hızlı recovery diyodu güç kaynakları, AC/DC konvertörleri, anahtarlamalı güç devreleri ve emniyetlendiricilerde kullanılır. Maksimum çalışma sıcaklığı 175°C olan MBR41H100CT, 10µA ters sızıntı akımı ile düşük kayıp uygulamalarına uygundur. Ürün hali hazırda obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 20 A