MBR40100WT
DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO247AD
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
MBR40100WT
MBR40100WT Hakkında
MBR40100WT, Littelfuse tarafından üretilen 20A ortalama doğrultma akımı ve 100V maksimum ters voltaj değerine sahip Schottky diyotudur. TO-247-3 paketinde sunulan bu hızlı iyileştirme diyotu, 880mV ileri gerilim düşüşü ile çalışır ve 400pF kapasitansa sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, invertörler, şarj devrelerine ve uydu düzenleyicilerde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. Düşük ters sızıntı akımı (1mA @ 100V) sayesinde verimli doğrultma işlemi gerçekleştirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 20 A