MBR3100VRTR-G1
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
MBR3100VR
MBR3100VRTR-G1 Hakkında
MBR3100VRTR-G1, Diodes Incorporated tarafından üretilen Surface Mount Schottky doğrultma diyotudur. 100V ters voltaj ve 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, düşük ileriye doğru gerilim düşüşü (850mV @ 3A) ve hızlı iyileşme özelliğine sahiptir. -65°C ile +150°C arasında güvenli çalışma sağlar. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlama devreleri gibi yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılmaktadır. Bileşen üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 3 A