MBR30L60CTHC0G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Seri / Aile Numarası
MBR30L60CT
MBR30L60CTHC0G Hakkında
MBR30L60CTHC0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonuna sahip bir diyot çiftinden oluşur. 30A ortalama doğrultma akımı ve 60V maksimum reverse voltaj derecesi ile güç uygulamalarında kullanılır. 600 mV maksimum forward voltaj ve 500ns'den kısa geri kurtarma süresi ile verimli doğrultma sağlar. Ön tarafında 480µA'lik reverse leakage akımına sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu bileşen, SMPS, DC-DC konvertörleri, güç kaynakları ve doğrultucu uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 480 µA @ 60 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 15 A