MBR30L45CTG
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Seri / Aile Numarası
MBR30L45CTG
MBR30L45CTG Hakkında
MBR30L45CTG, Rochester Electronics tarafından üretilen Schottky diyot dizisi olup TO-220-3 paketinde sunulmaktadır. Bileşen, ortak katot konfigürasyonunda tek çift diyot içerir ve 45V maksimum ters voltaj değerine sahiptir. 15A ortalama doğrultma akımı kapasitesine ve 500mV ileri voltaj düşümüne (15A'de) sahiptir. Fast recovery karakteristiği ile 500ns'den kısa anahtarlama süresi sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Ters sızıntı akımı 45V'de 650µA'dır. Güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve anahtarlama güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bileşen obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 650 µA @ 45 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 15 A