MBR30L45CT C0G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Seri / Aile Numarası
MBR30L45CT
MBR30L45CT C0G Hakkında
MBR30L45CT C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 30A/45V Schottky diyot dizi komponentidir. TO-220-3 paket tipinde sunulan bu bileşen, 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahiptir. Maksimum forward voltajı 550mV @ 15A, reverse leakage akımı ise 400µA @ 45V'tur. Fast recovery özelliğine sahip (≤500ns) olan komponent, güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -55°C ~ 150°C arasında güvenli çalışma sağlar. Through hole montajı ile dönem PCB'lere uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 45 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 15 A