MBR30H150CTG
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR30H150CTG
MBR30H150CTG Hakkında
MBR30H150CTG, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 çift ortak katot (1 Pair Common Cathode) konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponentin maksimum ters gerilimi 150V'dir. Diyot başına 15A ortalama doğrultulu akım kapasitesine sahip olup, 1.11V ileri gerilim düşüşü (15A'de) gösterir. Fast recovery özelliğine sahip olan bileşen, 500ns veya daha hızlı anahtarlama süresi sunmaktadır. -20°C ile 150°C arasında çalışabilmekte olup, TO-220-3 paketinde sunulmaktadır. Ters kaçak akımı 150V'de 60µA seviyesindedir. Bu Schottky diyot dizisi, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve anahtarlamış güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılan doğrultma ve klemping görevleri için uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 60 µA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -20°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.11 V @ 15 A