MBR30H100PT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO3P
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-3P-3
Seri / Aile Numarası
MBR30H100PT
MBR30H100PT-E3/45 Hakkında
MBR30H100PT-E3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-247AD (TO-3P-3) paketinde sunulan bu komponent, 100V ters gerilim kapasitesi ile 15A ortalama doğrultulmuş akım sağlar. Common cathode konfigürasyonuna sahip 1 çift diyot içerir. Fast recovery özelliği sayesinde 500ns veya daha hızlı anahtarlama hızına ve 5µA ters akımına sahiptir. Forward voltajı 15A akımda maksimum 820mV'dir. -65°C ile +175°C arasında çalışan bu diyot dizisi, güç kaynakları, AC/DC konverterler, ters koruma devrelerinde, anahtarlı güç uygulamalarında ve yüksek akımlı doğrultma işlemlerinde kullanılır. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan soldelenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-3P-3, SC-65-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD (TO-3P)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 15 A