MBR30H100CT81E3/45
DIODE SCHOTTKY DUAL CC TO220
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MBR30H100CT
MBR30H100CT81E3/45 Hakkında
MBR30H100CT81E3/45, Vishay tarafından üretilen dual Schottky diyot dizi bileşenidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi 15A ve maksimum ters voltajı 100V olan bir çift Schottky diyottan oluşur. TO220 paketinde sunulan bu diyot, hızlı anahtarlama uygulamalarında, AC/DC konvertörlerde, güç kaynakları ve anahtarmalı regülatörlerde kullanılır. 820mV maksimum ileriye doğru voltaj düşüşü ve 500ns'den küçük geri kazanım süresi ile verimli doğrultma işlemi sağlar. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Komponentin statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 15 A