MBR30H100CT-M3/4W
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR30H100CT
MBR30H100CT-M3/4W Hakkında
MBR30H100CT-M3/4W, Vishay tarafından üretilen yüksek akım Schottky diyot dizi bileşenidir. 100V ters gerilim dayanımına sahip bu komponent, ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içerir ve 15A ortalama doğrultulmuş akım sağlar. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. TO-220-3 paketlemeyle termik yönetimi iyileştirilmiştir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motorlar ve yüksek akım uygulamalarında doğrultucu olarak kullanıldığı harekete geçilebilir. Düşük forward voltage (930mV @ 30A) ve 5µA ters sızıntı akımı (100V'de) özelliğine sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 930 mV @ 30 A