MBR2X100A060
DIODE SCHOTTKY 60V 100A SOT227
Seri / Aile Numarası
MBR2X100A060
MBR2X100A060 Hakkında
MBR2X100A060, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen, iki bağımsız Schottky diyot içeren bir doğrultma diyot dizisidir. 60V DC ters gerilim ve 100A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. SOT-227 miniBLOC kasa tipi ile şasi monte edilir ve -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. 100A akımda maksimum 750mV ileri gerilime ve 500ns'den küçük ön uç geri kazanım hızına sahiptir. Yüksek akımlı güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 100A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 60 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 100 A