MBR2H200SFT3G
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123FL
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
MBR2H200
MBR2H200SFT3G Hakkında
MBR2H200SFT3G, onsemi tarafından üretilen 200V/2A Schottky doğrultucu diyottur. SOD-123F yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 940 mV maksimum ileri gerilim düşüşü ve 500ns'den daha kısa kurtarma süresi özellikleriyle güç kaynakları, invertörler, anahtarmalı regülatörler ve RF uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 200 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123FL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 940 mV @ 2 A