MBR25H35CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR25H35CTHE3
MBR25H35CTHE3/45 Hakkında
MBR25H35CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paket tipinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonu ile tasarlanmıştır. Diyot dizisi, 35V DC ters gerilim (Vr) ile çalışabilir ve her bir diyot 15A ortalama düzeltilmiş akım (Io) sağlamaktadır. Ön gerilim düşüşü (Vf) 640mV'dir. Fast recovery özelliğine sahip olan komponent (≤500ns, >200mA Io), -65°C ile 175°C arasında çalışmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenebilir. Güç uygulamaları, doğrultma devreler ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Ürün durumu günümüzde üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 15 A