MBR2150VGTR-G1
DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MBR2150
MBR2150VGTR-G1 Hakkında
MBR2150VGTR-G1, Diodes Incorporated tarafından üretilen 150V 2A Schottky doğrultucu diyotudur. DO-15 (DO-204AC) axial paketinde sunulan bu bileşen, hızlı iyileştirme süresine (≤500ns) sahip olup, 850 mV maksimum ileri voltaj düşüşü ile çalışır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve voltaj koruma uygulamalarında kullanılan standart bir Schottky diyotudur. 100 µA maksimum ters kaçak akımı ile dış yalıtım özellikleri sunar. Ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-15
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 2 A