MBR20U45-TP
DIODE SCHOTTKY 45V 20A TO277
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
MBR20U45
MBR20U45-TP Hakkında
MBR20U45-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 45V rated bir Schottky doğrultma diyotudur. 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, 500 mV maksimum ileriye doğru voltaj düşüşü ile çalışır. TO-277 (3-PowerDFN) yüzey montajlı paketinde sunulan diyot, 500ns'den daha hızlı iyileşme süresine ve -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, enerji dönüştürücüler ve benzer doğrultma uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır. Düşük ters sızıntı akımı (45V'ta 500 µA) ile verimli çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 20 A