MBR20H45CT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Seri / Aile Numarası
MBR20H45CT
MBR20H45CT-E3/45 Hakkında
MBR20H45CT-E3/45, Vishay tarafından üretilen 45V Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 çift Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış olan bu diyot, 10A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahiptir. TO-220-3 paketinde sunulan bileşen, through-hole montaj türüyle PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Hızlı iyileşme özelliğine (Fast Recovery) sahip olan ve 630 mV ileri gerilimi karakteristiğine sahip bu diyot, anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve high-frequency rectification devrelerinde yaygın olarak kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışan bileşen, 45V ters gerilim derecelendirilmesine ve 100 µA ters sızıntı akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 10 A