MBR20H100CT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR20H100CT
MBR20H100CT-E3/45 Hakkında
Vishay MBR20H100CT-E3/45, 100V maksimum ters gerilim ile tasarlanmış Schottky diyot dizi komponentdir. Common cathode konfigürasyonunda 1 pair diyot içerir ve diode başına 10A ortalama doğrultma akımı sağlar. Maksimum forward gerilimi 10A'de 770mV olan bu bileşen, 500ns'den daha kısa iyileşme süresine sahip hızlı diyottur. TO-220-3 paketinde montajlanmış, -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. Ters akış sızıntısı 100V'de 4.5µA olarak belirtilmiştir. Güç kaynakları, şarj cihazları ve anahtarlama uygulamalarında doğrultma işlevi için yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4.5 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 10 A