MBR2045CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR2045CTHE3
MBR2045CTHE3/45 Hakkında
MBR2045CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen 45V Schottky diyot dizi komponentdir. 1 çift ortak katot (1 Pair Common Cathode) konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, diyot başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. TO-220-3 paket tipinde sunulan bileşen, 200ns'den daha kısa geri kazanım süresi (fast recovery) özelliği ile anahtarlama devrelerinde ve elektrik güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır. 650mV maksimum ileri gerilim değeri ve 45V maksimum ters gerilim derecesi, güç kaynakları, invertörler ve doğrultma devrelerine uygun hale getirmektedir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı endüstriyel ve ticari uygulamalara hitap eder.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 650 mV @ 10 A