MBR20200CTF-G1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBR20200CTF
MBR20200CTF-G1 Hakkında
MBR20200CTF-G1, Diodes Incorporated tarafından üretilen TO-220-3 paketinde bir Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonu ile tasarlanan bu bileşen, 200V ters voltaj kapasitesi ve 10A ortalama doğrultulmuş akım değerine sahiptir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns @ >200mA) sahip olan diyot, ileri yönde 900mV gerilim düşümü gösterir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, invertör devreleri, AC-DC konverterler ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma ve koruma amaçlı kullanılır. Düşük ters sızıntı akımı (50µA @ 200V) ile karakterize edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 200 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220F-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 A