MBR20150SCTF-G1
DIODE SCHOTT 150V 10A TO-220F-3
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
MBR20150
MBR20150SCTF-G1 Hakkında
MBR20150SCTF-G1, Diodes Incorporated tarafından üretilen 150V 10A Schottky diyot dizisidir. Ortak katot (common cathode) konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, TO-220-3 Full Pack paketine sahiptir. 900 mV forward voltaj düşümü ile karakterize edilen komponent, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. 50 µA ters sızıntı akımı ve 500ns'den daha hızlı iyileşme süresi özelliği ile güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Through Hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 150 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220F-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 A