MBR20100CDTR-G1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
MBR20100CDT
MBR20100CDTR-G1 Hakkında
MBR20100CDTR-G1, Diodes Incorporated tarafından üretilen 100V Schottky diyot dizisidir. TO-252 (DPak) yüzey montajlı pakette sunulan bu komponent, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda iki diyotu içerir. Ortalama düzeltme akımı diyot başına 10A'dir. 850mV ön gerilim düşüşü ve 100V ters gerilim özelliği ile ac/dc dönüştürücüler, güç kaynakları ve anahtarlamalı güç idaresi uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. Fast Recovery karakteristiği ile hızlı anahtarlamayı destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A