MBR20100CD-E1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
MBR20100CD
MBR20100CD-E1 Hakkında
MBR20100CD-E1, Diodes Incorporated tarafından üretilen TO-252 paketinde Schottky diyot dizi komponentdir. 100V maksimum ters gerilim kapasitesi ile, 10A ortalama doğrultulmuş akım sağlar. Common cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. Fast recovery özelliğine sahip (≤500ns) ve 850mV forward voltage @ 10A ile karakterize edilir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve ters akım koruma uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. DPak (SC-63) paket tipinde surface mount monte edilir. Ürün durumu: Obsolete.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A