MBR15H45CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR15H45CTHE3
MBR15H45CTHE3/45 Hakkında
Vishay MBR15H45CTHE3/45, 45V rated Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonuna sahip bir diyot çiftinden oluşur. 7.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 630mV forward gerilimi ile yüksek frekanslı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Fast recovery karakteristiğine (500ns) sahip Schottky tipi diyotlar, anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları ve sürücü devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. 50µA ters sızıntı akımı ve 45V maksimum reverse gerilim ile düşük kayıp ve güvenilir performans sağlar. Through-hole montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 7.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 7.5 A