MBR10L100CTHC0G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR10L100C
MBR10L100CTHC0G Hakkında
MBR10L100CTHC0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentdir. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahiptir. 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 100V maksimum ters gerilime sahiptir. Forward gerilim 10A'de 850mV'dir. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, 200mA üzerinde 500ns'den daha hızlı recovery time'ı destekler. Ters sızıntı akımı 100V'de 20µA seviyesindedir. Power supply uygulamaları, doğrultma devrelerinde, sürücü devreleri ve boost/buck konvertörlerde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A