MBR10H100CTH
DIODE SCHOTTKY
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR10H100C
MBR10H100CTH Hakkında
MBR10H100CTH, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, 5A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahiptir. 100V maksimum ters voltajda 3.5µA kaçak akımı ile çalışır. 730mV ileri voltaj düşüşü (5A'da) ve 500ns altında hızlı kurtarma zamanı özellikleri sayesinde, güç kaynakları, anahtarlamalı regülatörler ve RF uygulamalarında kullanılır. TO-220-3 paket tipi, through-hole montajına uygun olup, 175°C maksimum diyot bağlantı noktası sıcaklığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.5 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 5 A