MBR10H100CT-E3/4W
DIODE SCHOTTKY DUAL CC TO220
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
MBR10H100CT
MBR10H100CT-E3/4W Hakkında
Vishay MBR10H100CT-E3/4W, ortak katot konfigürasyonunda tasarlanmış dual Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 100V DC ters voltaj kapasitesi ve diyot başına 5A ortalama doğrultulmuş akım ile çalışır. 760mV ileri voltaj düşüşü (5A'de) ve 500ns'den daha hızlı iyileşme süresi ile fast recovery özelliğine sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunarak, güç kaynakları, konvertörler ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.5 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 5 A