MBR10H100-E3/4W
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
MBR10H100
MBR10H100-E3/4W Hakkında
Vishay MBR10H100-E3/4W, 100V 10A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. TO-220-2 SMD paketinde sunulan bu komponent, hızlı recovery özelliğine (≤500ns) sahiptir. 770 mV ileri voltaj düşüşü ve 4.5 µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilir. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Güç kaynakları, invertörler, anahtarlı mode güç kaynakları (SMPS) ve diğer doğrultma uygulamalarında kullanılır. Through Hole montajı için tasarlanmıştır. Parça durumu bakımından obsolete olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4.5 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 10 A