MBR10200CDTR-G1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO252
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
MBR10200CDT
MBR10200CDTR-G1 Hakkında
MBR10200CDTR-G1, Diodes Incorporated tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-252 (DPak) paketinde sunulan bu komponent, 200V reverse voltage ratingine sahiptir. Ortalama doğrultulmuş akımı diode başına 5A olan bu diyot, 1 çift Common Cathode konfigürasyonda düzenlenmiştir. Fast recovery karakteristiğine sahip (≤500ns) olan MBR10200CDTR-G1, 150µA reverse leakage akımı ile ve 950mV forward voltage drop'u ile çalışır. Maksimum junction sıcaklığı 150°C'dir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, inverter devreleri ve doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Surface mount teknolojisi sayesinde kompakt tasarımlara uygundur. Bileşen halen üretilmemektedir (Obsolete status).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 950 mV @ 5 A