MBR10100CS2TR-E1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
MBR10100CS2
MBR10100CS2TR-E1 Hakkında
MBR10100CS2TR-E1, Diodes Incorporated tarafından üretilen bir Schottky diyot dizi komponenttir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 100V ters gerilime ve 5A ortalama doğrultulmuş akıma kadir. TO-263 SMD paketinde sunulan komponent, 850mV maksimum ileri gerilim düşümü ile karakterize edilir. 150°C'ye kadar çalışabilen bu hızlı iyileşmeli diyot (≤500ns), anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları ve doğrultme devrelerinde kullanılır. Düşük ileri gerilim düşümü sayesinde enerji verimliliği gerektiren uygulamalarda tercih edilir. Bileşen mevcut üretimde bulunmamaktadır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 5 A