MAZS2400ML
DIODE ZENER 24V 150MW SSMINI2
Seri / Aile Numarası
MAZS2400ML
MAZS2400ML Hakkında
MAZS2400ML, Panasonic tarafından üretilen 24V nominal voltajlı Zener diyottur. 150mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, SC-79 / SOD-523 (SSMini2) paketinde sunulmaktadır. Surface Mount teknolojisine uygun tasarlanan komponent, 19V'de 50nA ters kaçak akımı ve maksimum 100 Ohm impedansa sahiptir. ±3% voltaj toleransı ile üretilen bu Zener diyot, düşük voltajlı güç kaynağı stabilizasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. İleri yön gerilim 10mA'de 1V'dur. Kompakt boyutu ve yüksek güç yoğunluğu sayesinde tıkız elektronik tasarımlara uygun bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 19 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Part Status Obsolete
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SSMini2-F1
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V