MAZD068G0L
DIODE ZENER 6.8V 120MW SSSMINI2
Seri / Aile Numarası
MAZD068G0L
MAZD068G0L Hakkında
Panasonic MAZD068G0L, 6.8V nominal zener voltajına sahip surface mount zener diyottur. 120mW güç yeteneğine ve 20 Ohm maksimum impedansına sahiptir. SSSMini2-F3 paket tipiyle hassas voltaj regülasyon ve korumalı devre uygulamalarında kullanılır. Ters yönlü kaçak akımı 100nA@4V ile oldukça düşüktür. Forward voltajı 1V@10mA değerinde bulunur. ±6% tolerans ile nominal zener değerinden sapma sınırlıdır. Dikkat: Bu ürün üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Part Status Obsolete
Power - Max 120 mW
Supplier Device Package SSSMini2-F3
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V