MAZ43900MF
DIODE ZENER 39V 370MW DO34
Seri / Aile Numarası
MAZ43900
MAZ43900MF Hakkında
MAZ43900MF, Panasonic tarafından üretilen 39V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. DO-34 axial paket ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, 370mW maksimum güç disipasyonu kapasitesine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. 27V'de 50nA ters kaçak akımı ve 130Ω maksimum impedansla karakterize edilir. Voltaj regülasyon, koruma devreler, referans voltaj uygulamaları ve sinyal sınırlama devrelerinde kullanılır. Maximum 10mA'de 900mV forward voltajı ile çalışır. Bileşen şu anda üretim dışındadır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 27 V
Impedance (Max) (Zzt) 130 Ohms
Part Status Obsolete
Power - Max 370 mW
Supplier Device Package DO34-A2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V