MALSECA00BB022HARK
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
MALSECA00BB022HARK
MALSECA00BB022HARK Hakkında
Vishay MALSECA00BB022HARK, 0.22µF kapasitansına sahip SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 602.9Ohm ESR değeri ile 120Hz'de 4.7mA ripple akımını karşılayabilir. ±20% toleransı ile uyumlu tasarımlar için esneklik sağlar. Radial SMD kasa tipinde üretilen bu kondansatör, filtre, dekuplaj ve zaman sabiti uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 602.9Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V