MALIEYH07BA533C42K
CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MALIEYH07BA533C42K
MALIEYH07BA533C42K Hakkında
Vishay tarafından üretilen MALIEYH07BA533C42K, 33000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% toleransla ve 29mOhm ESR değeriyle 120Hz'de çalışır. 4.2A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V