MAL250179682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250179682E3
MAL250179682E3 Hakkında
Vishay MAL250179682E3, 6800 µF kapasitanslı, 500V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında ve -25°C ile 85°C arasında çalışabilme özelliğine sahiptir. 5000 saatlik ömür garantisi 85°C'de verilmektedir. ESR değeri 36mOhm @ 100Hz ve 29mOhms impedans ile karakterize edilmiştir. Ripple current kapasitesi 100Hz'de 19.6A, 10kHz'de ise 29.4A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V