MAL250179332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL250179332E3
MAL250179332E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL250179332E3, 3300 µF kapasitanslı ve 500V voltaj derecesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminallı radyal kasa tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 73 mOhm ESR ve 59 mOhms impedans değerleriyle, yüksek ripple akım kapasitesine (18.9 A @ 10 kHz, 12.6 A @ 100 Hz) sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışan komponent, 85°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, invertörler ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 73mOhm @ 100Hz
Impedance 59 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V