MAL250179222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250179222E3
MAL250179222E3 Hakkında
Vishay MAL250179222E3, 2200µF kapasitanslı, 500V rated gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür @ 85°C özelliğine sahiptir. 108mOhm ESR (100Hz) ve 87mOhms impedans değerleri ile düşük frekans (100Hz'de 9.4A) ve yüksek frekans (10kHz'de 14.1A) ripple akımlarına dayanabilir. -25°C ile 85°C arasında stabil çalışır. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, endüstriyel devreler ve yüksek gerilim filtreleme işlemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 108mOhm @ 100Hz
Impedance 87 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V