MAL250177272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL250177272E3
MAL250177272E3 Hakkında
Vishay MAL250177272E3, 2700µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipinde tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 5000 saat ömür özelliğine sahip olup, 100Hz'de 10.5A ve 10kHz'de 15.75A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 64mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile endüstriyel ve profesyonel elektronik devrelerde tercih edilen bir komponendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64mOhm @ 100Hz
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V