MAL250159682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250159682
MAL250159682E3 Hakkında
Vishay MAL250159682E3, 6800µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal (vida bağlantı) ile chassis mount yapısında tasarlanmış olan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma işlevlerinde yer alır. 36mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile 5000 saat ömür garantisi sunar. 19.6A (100Hz) ve 29.4A (10kHz) ripple akım kapasitesi endüstriyel ve tıbbi cihazlar başta olmak üzere gücü yoğun uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V