MAL250157332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250157332E3
MAL250157332E3 Hakkında
Vishay MAL250157332E3, 3300 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 55 mOhm ESR değeri ve 40 mOhms impedans ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı yükselti uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 85°C'de 5000 saat ömrü özelliklerine sahiptir. 10 kHz'de 16.8 A ve 100 Hz'de 11.2 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% kapasite toleransına ve polar yapıya sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 40 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V