MAL250157272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250157272E3
MAL250157272E3 Hakkında
Vishay MAL250157272E3, 2700 µF kapasitanslı, 450V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can yapıyla vida terminalleri bulunur ve şasi monte edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilir. 100Hz'de 64mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 10kHz'de 15.75A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür süresi garantilidir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, şarj devreleri ve sinyal filtreleme gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64mOhm @ 100Hz
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V