MAL250139682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL250139682
MAL250139682E3 Hakkında
Vishay MAL250139682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V dereceli voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminalli chassis mount türü montajıyla endüstriyel ve ağır uygulamalara uygundur. 36 mOhm ESR (100Hz'de) ve 29 mOhm impedans değerleri ile güç kaynakları, güç yönetimi devrelerinde, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışır, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 29.4 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V