MAL250119472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250119472E3
MAL250119472E3 Hakkında
Vishay MAL250119472E3, 4700µF kapasitesi ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminals bağlantı ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 5000 saat ömür (85°C'de) ve -25°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığına sahiptir. 54mOhm ESR değeri ve 21.75A ripple current kapasitesi (10kHz'de) ile güç kaynakları, endüstriyel ekipmanlar ve yüksek voltaj uygulamalarında filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 54mOhm @ 100Hz
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V