MAL250119332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250119332E3
MAL250119332E3 Hakkında
Vishay MAL250119332E3, 3300 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount montajı destekler. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 73mOhm ESR değeri (100Hz'de) ve 59mOhms impedans ile belirtilen elektrik karakteristikleri vardır. 10 kHz'de 18.9A ve 100 Hz'de 12.6A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 73mOhm @ 100Hz
Impedance 59 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V