MAL250119152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL250119152E3
MAL250119152E3 Hakkında
Vishay MAL250119152E3, 1500 µF kapasitanslı, 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount edilebilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 159 mOhm ESR değeri ile sahip olan bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 5000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. Yüksek ripple current kapasitesi (9.975 A @ 10 kHz) ile endüstriyel ve ticari cihazlarda yaygın şekilde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 159mOhm @ 100Hz
Impedance 128 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.975 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.65 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V