MAL250117682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250117682E3
MAL250117682E3 Hakkında
Vishay MAL250117682E3, 6800 µF kapasitanslı, 450V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapıya sahip olan bu komponet, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 5000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilmiştir. 27 mOhm ESR değeri ve 20 mOhms impedansı ile düşük empedans uygulamalarına uygundur. Ripple current kapasitesi 100 Hz'de 17.9 A ve 10 kHz'de 26.85 A'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 100Hz
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V