MAL250117222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250117222E3
MAL250117222E3 Hakkında
Vishay MAL250117222E3, 2200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. Vida terminallü şasi montajı ile mekanik olarak sabit ve güvenli bağlantı sağlar. 75mOhm ESR değeri ile düşük frekans kayıplarına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 5000 saat yaşam süresüne sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 52 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.61 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V