MAL250117122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL250117122E3
MAL250117122E3 Hakkında
Vishay MAL250117122E3, 1200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama alanlarında kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount edilebilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi garanti eder. 100 Hz'de 139 mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli yapısı, 10 kHz'de 8.835 A ripple akım kaldırabilme kapasitesi endüstriyel ve profesyonel elektrik sistemlerinde tercih edilmesini sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 139mOhm @ 100Hz
Impedance 97 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.835 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.89 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V