MAL250079472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250079472E3
MAL250079472E3 Hakkında
Vishay MAL250079472E3, 4700µF kapasitanslı 500V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıya sahip chassis mount tipi bu komponentin genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olduğu Vishay tarafından tasarlanmıştır. 46mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, convertörler ve filtering işlemlerinde yaygın olarak tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen komponentin 85°C'de ömrü 5000 saattir. 10kHz'de 19.65A ripple current taşıyabilmesi, yüksek frekans uygulamalarında enerji yönetimi için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V