MAL250077272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250077272E3
MAL250077272E3 Hakkında
Vishay MAL250077272E3, 2700 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi kasa tasarımına sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 3000 saat ömür (%85°C'de) sunar. 43 mOhm ESR değeri ve 22.5 A ripple current kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma gibi uygulamalara uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 120Hz
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 22.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V